Koło Wolontariatu Studenckiego US rozpoczyna kolejny rok akademicki

10 października odbyło się pierwsze spotkanie Koła Wolontariatu Studenckiego Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas którego ustalony został plan działania na nowy rok akademicki, a odchodzący zarząd koła, zdał sprawozdanie z dotychczasowej działalności.

Ubiegły rok akademicki okazał się bardzo wymagający dla koła, które organizowało zbiórki dla uchodźców z Ukrainy.

Zarząd koła zaprasza do udziału, jak podkreśla członek zarządu Kacper Szumlewicz, dołączenie jest bardzo proste. Odoby chętne mogą zgłosić się do Natalii Świątek, Kacpra Szumlewicza lub dr Barmary Chojnackiej. Można też napisać bezpośrednio na stronie na facebooku Koła Wolontariatu Studenckiego US.

Opiekunem Koła Wolontariatu jest dr Barbara Chojnacka. W skład wchodzą: Natalia Świątek, Kacper Szumlewicz, Eryk Przybylak, Urszula Bachanek, Natalia Burdzińska, Kamila Szymczak, Natalia Niciecka, Iga Uss, Zuza Zych, Damian Konrad Kruczkowski, Paweł Laskowicz, Karolina Sołtys, Aleksandra Bruchajzer, Karolina Pydyszewska, Aleksandra Retzlaff, Marcelina Morga, Claudia Wowk, Klaudia Fijałkowska, Agnieszka Tomaszewska, Adrianna Zembal, Wiktoria Woźniak, Nikola Olejnik.

Z Kacprem Szumlewiczem, członkiem zarządu koła rozmawia Michał Nakoniczewski.