Nasz pracownik Adam Jamróz walczy o tytuł IDOL ŚRODOWISKA!

Nasz pracownik Adam Jamróz ubiega się o miano IDOLA ŚRODOWISKA, z kolei NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego zostało nominowane do tytułu IDOL w kategorii MEDIA (etap regionalny). Co roku „Fundacja Szansa dla Niewidomych” honoruje osoby, media i instytucje szczególnie zaangażowane w pomoc niewidomym i słabowidzącym.

Jak czytamy w uzasadnieniu: „Pan Adam jest niewidomy, ukończył szkołę muzyczną i prowadzi popularnego bloga „Nie widzę przeszkód”. Jest również pasjonatem piłki nożnej oraz uzdolnionym flecistą. Od 3 kwietnia 2023 roku dołączył do zespołu Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności jako referent, po wygraniu konkursu na to stanowisko. Jego obecność w redakcji NiUS Radia jest wzmocnieniem dla całego zespołu. Pan Adam swoją postawą motywuje innych do myślenia pozytywnego, nawet w sytuacjach, gdy nie widać możliwości”.

Gratulujemy serdecznie Adamowi i zachęcamy do głosowania, zarowno na niego, jak i NiUS Radio. Głosowanie trwa do 8 maja 2023 roku.

Link go głosowania: https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/27