NiUS Radio nominowane do Lauru Uniwersyteckiego!

Rozgłośnia Uniwersytetu Szczecińskiego, po 10 miesiącach działalności, walczy o Laur Uniwersytecki. Obok NiUS Radia nominację uzyskał Uniwerek.TV (Uniwersytet Warszawski) oraz Radio Meteor (UAM). Głosowanie trwa do środy (19 października) do godz. 20:00.

Jak czytamy na stronie organizatorów – Forum Uniwersytetów Polskich: „Ideą Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Studia to niezwykły czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli miejsca i osoby, którzy chętnie służą pomocą oraz korzystali z możliwości uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach”.

W tym roku aż 9 projektów Uniwersytetu Szczecińskiego otrzymało nominację w każdej konkursowej kategorii Są to następująco:

• Projekt Naukowy – Matematyka w obiektywie
  • Uniwersytet Perspektyw – Akademia Rozwoju Młodego Naukowca
  • Projekt Kulturalny – Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności
  • Projekt Społeczny – US dla Ukrainy
  • Projekt Sportowy – #rUSzamysię
  • Projekt Prostudencki – Rights for US
  • Projekt Dydaktyczny – Akcja Ewaluacja
  • EKO Projekt –  Kwiat za grat
  • Media Uniwersyteckie – NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego.

Głosować można na stronie https://laury2022.pl/glosowanie

Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki!