Wawrzyniec Szwaja członkiem Rady Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności US

Miło nam poinformować, że dziś mgr inż. Wawrzyniec Szwaja odebrał z rąk prof. dra hab. Andrzeja Skrendy – Prorektora ds. Nauki nominację na członka Rady Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności Uniwersytetu Szczecińskiego. W spotkaniu uczestniczył dr Konrad Wojtyła – dyrektor CEMiI. Gratulujemy i liczymy na świetną współpracę!

Wawrzyniec Szwaja – realizator i inżynier dźwięku; absolwent Inżynierii Dźwięku na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (2009), gdzie był jednym z założycieli Studenckiej.TV – pierwszej międzyuczelnianej szczecińskiej telewizji studenckiej; od 1999 r. związany z Polskim Radiem Szczecin. Na co dzień zajmuje się realizacją audycji słowno-muzycznych, krótkich form radiowych, a także reportaży i słuchowisk. Współpracuje także z Telewizją Polską, gdzie zajmuje się realizacją dźwięku w programach telewizyjnych. Właściciel szczecińskiego Wydawnictwa SOL.