Laury Uniwersyteckie dla UNIWIZJI i 6 projektów Uniwersytetu Szczecińskiego

28 października 2023 r. odbyła się Gala Laurów Uniwersyteckich. Jest to cykliczny plebiscyt Forum Uniwersytetów Polskich, w którym w 9 kategoriach wybierani są liderzy oraz inicjatywy promujące szeroko rozumiane wartości uniwersyteckie. UNIWIZJA zdobyła statuetkę w kategorii media studenckie.

Nie jest to jedyny zwycięski kandydat Uniwersytetu Szczecińskiego, ponieważ nasza uczelnia zdobyła Laury we wszystkich 7 nominowanych kategoriach:

• Projekt Społeczny – Spacerek na Uniwerek

• Projekt Kulturalny – Szczecin Wita Studentów

• Uniwersytet Otwarty – Uniwersytecki Zespół Wsparcia i Rozwoju Studentów

• Projekt Naukowy – Akademia Umiejętności Prawniczych

• Projekt Ekologiczny – Zielone Osiedle Akademickie

• Rozwój Kompetencji Studentów – Personal Branding Week

• Media Studenckie – UNIWIZJA

Laury Uniwersyteckie to ogromne wyróżnienie dla Uniwersytetu Szczecińskiego i dowód na to, że podejmowane wspólnie z Samorządem Studenckim US inicjatywy służą całej społeczności akademickiej. Jest nam miło, że nasze zaangażowanie i działania są doceniane i nagradzane.