O wspólnych inicjatywach US i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej

Cornelius Ochmann i Krzysztof Rak z Zarządu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej odwiedzili Uniwersytet Szczeciński.

15 listopada zwiedzali Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych (MOBI) w Kulicach, a dziś dyrektor Krzysztof Rak w towarzystwie prof. Hieronima Grali – na zaproszenie dra Konrada Wojtyły – gościli w Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności. Obejrzeli studia UNIWIZJI oraz NiUS Radia, a także zapoznali się z działaniami CEMiI na rzecz rozwoju społeczności lokalnych i regionalnych w zakresie komunikacji medialnej.

Przed południem o planowanych inicjatywach i projektach Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej rozmawiali prof. Waldemar Tarczyński – Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, dr Krzysztof Rak – dyrektor i członek zarządu FWPN, prof. Hieronim Grala z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Konrad Wojtyła – dyrektor Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności oraz dr Norbert Obrycki – Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy Terytorialnej.

Kilka tygodni temu w siedzibie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej w Warszawie odbyło się robocze spotkanie dyrektora Krzysztofa Raka z prof. Andrzejem Skrendą – Prorektorem ds. Nauki.