Uniwersytet Szczeciński nominowany do Laurów Uniwersyteckich. Szansę ma również NiUS Radio!

Gala Laurów Uniwersyteckich to projekt organizowany przez Forum Uniwersytetów Polskich, którego ideą jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów

W tym roku Uniwersytet Szczeciński za działania podejmowane przez pracowników oraz studentów otrzymał nominację we wszystkich 9 kategoriach konkursowych. Są to:

• Projekt Naukowy – Matematyka w obiektywie
  • Projekt Społeczny – US dla Ukrainy
  • Projekt Prostudencki – Rights for US
  • Projekt Kulturalny – Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności
  • Projekt Sportowy – #rUSzamysię
  • Projekt Dydaktyczny – Akcja Ewaluacja
  • Uniwersytet Perspektyw – Akademia Rozwoju Młodego Naukowca
  • EKO Projekt – Kwiat za grat
  • Media Uniwersyteckie – NiUS Radio

Głosowanie potrwa do środy 19 października do godz. 20:00. Głosować można na stronie https://laury2022.pl

Ideą Gali Laurów Uniwersyteckich jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów. Studia to niezwykły czas kształtowania swojej tożsamości i zdobywania wielu kompetencji. Niezwykle istotne jest to, aby młodzi ludzie podczas studiów znaleźli miejsca i osoby, którzy chętnie służą pomocą oraz korzystali z możliwości uczestnictwa w inicjatywach odbywających się na ich uczelniach.

W ubiegłym roku Uniwersytet Szczeciński pobił rekord nie tylko nominacji, ale również zwycięskich Laurów w aż 5 kategoriach.

Zachęcamy do oddawania głosów na projekty Uniwersytetu Szczecińskiego.