#BezpieczneWakacje. Premiera podcastu Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie

Jak spędzić bezpiecznie wakacje? Co zrobić, by wyjazdy i powroty z urlopu zawsze były udane? Jakie zagrożenia powinniśmy wyeliminować? Czym zajmują się na służbie szczecińscy policjanci? – między innymi na te pytania znajdziecie odpowiedzi w cyklu podcastów realizowanych w NiUS Radiu przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Premiera w środę 5 lipca 2023 roku. Każdego podcastu będziecie mogli posłuchać zarówno na naszej antenie i portalu www.niusradio.pl, jak też na stronie KMP Szczecin. Za program odpowiadają mł. asp. Paweł Pankau i kom. Anna Gembala.

„Propozycja takiej współpracy wyszła od pana inspektora Piotra Makucha – Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie” – zdradza dr Konrad Wojtyła, dyrektor Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności. „W trosce o bezpieczeństwo społeczności akademickiej postanowiliśmy przygotować podcasty, które mają charakter prewencyjny, ale też odsłaniają kulisy pracy szczecińskich funkcjonariuszy. Z pierwszego odcinka dowiecie się, m.in. jak zostać przewodnikiem psa służbowego oraz jak wygląda szkolenie i codzienna praca”.

Podcasty emitowane będą co drugą środę na mediach społecznościowych oraz na stronie niusradio.pl/podcasty. Zapraszamy!