Udana współpraca z ZZPN: finał programu #KIPSTA4LIGAZZPN

Został wyemitowany już ostatni odcinek magazynu #KIPSTA4LIGAZZPN realizowanego przez zespół UNIWIZJI.

W programie relacjonowano najbardziej emocjonujące wydarzenia rozgrywek 4 ligi w zachodniopomorskiem w sezonie 2022/2023. Prowadzącymi magazyn byli: Łukasz Czerwiński i Bartosz Bis z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, a jego przygotowaniem zajmowali się realizatorzy obrazu i dźwięku, operatorzy oraz montażyści z UNIWIZJI – Telewizji Uniwersytetu Szczecińskiego. Program w całości realizowany był w studiu telewizyjnym w Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności.

Realizacja programu była efektem nawiązanej w 2021 roku współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a ZZPN oraz umowy podpisanej z Centrum Badań i Rozwoju na rzecz Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dyrekcja CEMiI dziękuje całemu ZZPN za udaną współpracę.